Choď na obsah Choď na menu
 


UDENÁČI

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jogo - čosi na tom bude

o avizovanom stretnutí 1.2. u Vila už viem od Pala, no čosi mi do toho prišlo - ale hádam sa mi podarí tam popoludní prísť....

Simply Pet - Tak ma napadlo...

P. Hapka: "Už nám není lásko dvacet let, už nám není ani dvacetpět, aže to krásne léta jsou..."
Teraz máme cez štyridsať, po tri mobilé (veď máme troch operátorov), po päť nikov (na pokeci, skajpe, jútjúbe a čojáviem kde ešte), po desať mejlových adries (u každého provajdéra, ktorý ju ponúka zadára, veď každý megabajtík dobrý), len kontakty na kamarátov (žeby už takí neboli) akosi v tých mobilových, četových a mejlových adresároch nemá kto doplniť.
A čo tak posedieť si chvíľu v dolnej U Vila alebo v hornej Britva volanej a kontakty do mobilov podopĺňať a pospomínať (když nám bylo ..náct, dvacet, třicet ...)?
A možno príde aj ...
...nie kúzelník ...
...ale zabudnutí čochciar teraz krpatý Paťo Džamila a s ním zopár ďalších krpcov s nádobičkom.
Predpokladaný nástup v nedeľu 1.2.2009 po omši, predpokladaný výstup ... hmmm ...žeby neskoro večer,...v noci,...alebo až skoro ráno?
Snáď naše džoby tu chvíľu prežijú a neskrachujú, aj keď vraj zúri akási fajnenšl kríza (ja osobne som ju zatiaľ naživo nestretol, aj keď jej majú naši zas-tupcovia v parlamente plné papule, pardón ústa, papule majú len svine, to sú tie zvery pri korytách, alebo žeby to bolo jedno a to isté?).
Jáj už ako keby som to počul: ...ja nemám čas, ...ja ešte musím...blá, blá, blá ("nechce sa mi" sa totiž ťažko vyslovuje). Stále bedákame, že máme málo času, ale žijeme tak, ako keby sme ho mali nazvyš. A vo všetkom vidíme prekážky (to sú tie strašné veci, ktoré vidíme, keď sa prestávame sústrediť na svoje ciele). Keď chceme hýbať svetom, najprv musíme pohnúť sami sebou...aj keď jednoduchšie je počkať, kým ním pohnú iní...a potom ich patrične skritizovať. Jednoduchšie je nadávať a tvrdiť, že sme bezmocní, ale vždy sa nájde nejaká možnosť, ktorú sme ešte nevyskúšali. Tak ja skúšam napr. aj takto.
A už dosť! Dosť bolo mojich blbých kecov, zvoní mobil, treba ísť nahánať prachy, veď sobota je normálny pracovný deň ako ostatných šesť ...