Choď na obsah Choď na menu
 


PREMENY-ČIČMANY

Je zaujímavé porovnávať takéto rozdielne snímky miest z rôznych období.Dávam do pozornosti obrázok Čičmany 2 - záber na jednu z bočných ulíc.Všimnite si na starom zábere spodný rohový dom.Patril k jedným z najkrajších v Čičmanoch. V roku 2006 vyhorel ... - na zábere zo súčasnosti nie je dobre vidieť.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jogo - Jančí vďaka za pochvalu

Uvítal by som, keby sem niekto prispel niečim podobným z iných miest...a nad tou Prievidzou som uvažoval i ja - ale tiež akosi nestíham realizovať ... :-)

Janci - Velmi zaujimave

zaujimave nafotit taketo fotky a porovnat ich. Kedisi som sa dostal k takymto fotkam Prievidze a nepadlo ma to iste len som sa nedostal k realizacii, teda k nafoteniu fotiek z toho isteho miesta kde boli fotene pred 30timi-50timi rokmi. Bolo by to urcite zaujimave ako tieto tvoje :) dobra praca! len tak dalej....

jogo - srdcové záležitosti

jasne, Peťo - každý z nás si kdesi vo vnútri nesie tie SVOJE "čičmany"-miesto, kde ho viažu nejaké pekné spomienky.Miesto kde strávil kus svojho života, alebo mu len jednoducho učarovalo svojou krásou, či magickou silou, ktorá dokáže opätovne nabiť naše baterky ničené šialenou rýchlosťou tohto sveta :-)Modlime sa len, aby tieto naše "čičmany" zostali navždy miestami pokoja a pohody. Miestami , kde sa dá spomaliť a ktoré nezničí žiaden z "vírusov" tejto doby - nech už má akékoľvek meno!

peťo zo sLOVEnska - LIPTOVSKÁ TEPLIČKA

Ja mám svoju dedinku tam u nás,je to Teplička.Síce není tak krásna ako Čičmany,ale rád sa tam vraciam.Ani neviem prečo ma to tam ťahá,ale je tam tak príjemne krásne a fajn teplo pri srdiečku,keď sa len tak túlam uličkami a potom je krásne v tatranskej dedinke Ždiar.No zase musím podotknuť,Čičmany sú predsa len Čičmany.Tu sa rád vraciam tiež.Len tak.Pozrieť sa...občas sa tu zatúlal aj Karel Kryl a žil tam ešte nedávno pán farár Viktor Zboran,super človek a kamarát...spomienky sa tam vždy prinavratia na chvíle čo hrejú a tak ďakujem Jojo za také milé krásne fotonávraty po dedinke Čičmany!