Choď na obsah Choď na menu
 


DECEMBER 2014

Silvestrovský hudobný mix s reprízou v sobotu 3.1.2015 o 9:00 na www.slobodnyvysielac.sk

silvestrovska.jpg

Vianočný hudobný mix v premiére stredu 24.12. o 11:00 a v repríze sobotu 27.12. po 9:00 na www.slobodnyvysielac.sk ( pri tvorbe upútavky úradoval vianočný škriatok kolednícky - č. 17 - Koleda-repete nebude :-D )jogovica-vianocna.jpg

Svet je zrelý nielen na spoveď, ale zdá sa že už aj na posledné pomazanie ...:-( Tu je pieseň Petra Kršiaka, ku ktorej som spolu s Rasťom Havaldom napísal text

Smelí a nebojácni mravčekovia - dravčekovia napínajú všetky svaly a mocnými hlasmi - tak aby ich bolo počuť HLAVNE na divokom západe prehlasujú: "RUSKÝ MEDVEĎ NÁM VIANOCE, ANI ZIMU NEPOKAZÍ!" ...Ešteže tak! Len dúfam, že keď mravci povedali A- tak povedia aj BÉ...:SO ZVAZOM SPOJENÝCH ŠTÁTOV & EU NA VEČNÉ ČASY A NIKDY INAK!

Druhý predvianočný hudobný mix

jogovica-vianocna-002.jpg

a ktovie koho všetkého si ešte kúpili.... Koľko bude takých nepriznaných zapredancov?

Ja mám silný pocit, že už nás majú kúpených pekne všetkých...

Niektorých ani kupovať nemuseli...lebo sú aj takí čo s pôžitkom lezú do zadkov a je im jedno že či do východných,alebo západných.

V kurze začal byť západ- no tak teraz sa strkajú tam...

Smolu majú tí, čo vriťolezectvo - ako také-  v obľube nemajú a ani zapredanosť im nie je vlastná...

Ale chceš-nechceš- budeš musieť!- a máta ma aj taká predstava - že Chceš-nechceš-budeš musieť bude zanedlho platiť aj v prípade niektorých - dnes toľko omieľaných "ľudských práv"

...ale to sme už pri úplne inej téme. cca v čase 2:30 záznamu videa sa začína rozoberať- to čo som tu "naznačil"

 

Pomaly sa Vianoce blížia a zimy akosi nikde...Prinášam ju spolu s vianočnými pesničkami aspoň v mixe pripravenom na tento týždeň pre internetové rádio Slobodný vysielač

jogovica-2014-vianocna-001.jpg

Ktovie či je lepšie prehrať, ale zanechať dobrý dojem, alebo naopak....-?

Často počuť také športové správy ako naši zanechali dobrý dojem....Eeeeej bisťu, keby sa tak hralo na dobrý dojem...Dobrí by sme boli!

*********************

Je paradox, že na starých fotkách vyzeráme mlado a na tých mladších obrázkoch ...naopak...Hmmmmm-hm-hmmmmmm

9.12.2014

************************************************

správa dňa: "Výpadok turistov z Ukrajiny chceme kompenzovať turistami z...(vymenované nejaké EU krajiny )" A čo tak dovážať ich sem z Marsu???

Poriešiť niečo nie je to isté ako Vyriešiť....Je medzi tým asi taký rozdiel ako posrať sa a vysrať sa ...Napriek tomu mnohí s obľubou kadečo "poriešujú"

Dnes som čítal že o ľudských právach sa nehlasuje....Desím sa toho,že kde sme to dospeli a kam ešte asi tak dospejeme...Predpokladám, že nie do stavu kedy budú nielen ľudské práva - ale aj ľudské povinnosti!!

drobnosti z 5.12.2014

************************************************************************************************

Hudobný mix v prvom decembrovom týždni - nebude žiadne country. Bude kombináciou pesničiek - folku & šansónu, ktoré ponúkajú na svojich nových CD nosičoch tri dievčatá - ženy- alebo ak chcete dámy: Katka Koščová, Sima Martausová a Mirka Miškechová.

Tu je zoznam piesni ktoré budú znieť v internetovom rádiu Slobodný vysielač stredu 3.12. a v sobotu 6.12.... a pod obrázkom pár ukážok vo videách

jogovica-damsky-trojlistok.jpg

Sima Martausová - emotívne vystúpenie z programu RTVS - BUĎ MI DOKTOROM

Katka Koščová - famózna vecička - TICHO

Mirka Miškechová - ŽURNALISTA