Choď na obsah Choď na menu
 


31. týždeň

 Tužinské Hatalisko zažije o pár hodín opäť skvelú zábavu pri country, folkovej hudbe - ale nielen pri tom.Všetko to čo vás tam čaká počas prvoaugustového víkendu - t.j. v dňoch 31.7 až 2.8.2009 nájdete na webstránke www.countryfesttuzina.sk.

A že na Hatalisku je živo, zábavne a veselo už aj v týchto predfestivalových chvíľach si môžte pozrieť na mojom zábavnom videu.Verím však, že na COUNTRY FESTE sa nebude nikto správať tak ako títo dvaja "kohúti" - aktéri tohto videa.

Všimnite si nálady a emócie aké sa tam u oboch hrdinov objavujú.Páči sa mi moment keď jeden z dvojice pomýšľa nad útekom z boja na bicykli (mojom) :-)

 

*************************************************************************************************

Hovorí sa, že je nebezpečné dotýkať sa hviezd.Obrázok Niektorí sa ich však napriek tomu sem-tam dotknú.Podarilo sa to uplynulú sobotu účastníkom jedinečného koncertu Karla Gotta v prievidzskom lesoparku.Zoči-voči božskému Kájovi tam stál aj Peťo Kršiak ...

 

******************************************************************************************************

"Vážené prítomné luctvo

Povedzme si to prámo: Človek dokáže skoro všetko. Urobit dýru do sveta, ale aj do ozónu, urobit si pekný dom i peknú hanbu, oduševnene kričat hurá i fuj, vyzírat jako pekný hrdyna, ale aj jako pekný idiot, nýkedy dokáže byt aj sto rokov na svete, ale any tri minúty pod vodu, ví dobre hrat na klavíri a na nervy, operúvat srcco a v tyle neprátela, skákat o tyči a do reči a tuším viacej myslet na dalšé generácie počítačov jako maturantov."

Viete kto je autorom týchto viet?

Každému svetaznalému by malo byť podľa prízvuku jasné, že to musí byť len niekto od Píšťan :-)

Myšlienky nad ktorými sa dokážeme viac - či menej pousmiať (podľa toho nakoľko sa pod ich vplyvom pohne naše svedomie) nie sú z hlavy nikoho iného ako duchovného otca Radošinského naivného divadla - pána Stanislava Štepku, ktorý sa v uplynulých dňoch dožil životného jubilea.Celý jeho - resp. Radošinský odkaz ľudstvu si môžte prečítať v rubrike "že ma to nenapadlo skôr"

 Majstrovi Štepkovi prajem veľa pevného zdravia a tvorivých síl do ďalších rokov, aby nám všetkým mohol aj naďalej nastavovať zrkadlo v ktorom sa vidíme v pravom svetle!

**********************************************

Uplynulý víkend- presnejšie v sobotu 25.7.2009 popoludní sa v Čičmanoch -  na dvore Obrázokpri dome Ondreja Gregora uskutočnilo stretnutie pri príležitosti 15-teho výročia vzniku hudobného festivalu známeho pod skratkou CFT.Škoda, že počasie hralo proti nám -zúčastneným kapelám zase presilovku...

Našťastie to nebolo až tak zlé, že by sme tú presilovku hrali aj my voči prítomnym Obrázok divákom, prísediacim, či len náhodnym pocestným...

Najskôr prítomné diváctvo zabávala skupina MOZOLE zo Žiliny, ktorej koncert bol rozdelený jedným prudkým lejakom.Veď aj nečudo - sami si o to koledovali keď vyspevovali také piesne ako napr. Meteorologická, či Čakanie na dážď.V našom prípade to čakanie nebolo večné :-).Po nich pódium v Čičmanoch patrilo dnes už vlastne rokovej kapele z Tužiny- ČOCHCIARI, ktorá pobavila najskôr piesňami zo svojho repertoáru a potom aj nejakými prevzatými- zábavovými vecami.

Viac info v rubrike  O TOM POTOM v príspevku CFT STRETNUTIE V ČIČMANOCH kde v blízkom čase pribudnú aj nejaké krátke videá z tejto akcie

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.