Choď na obsah Choď na menu
 


Veľkonočná havárka

Na veľkonočnú nedeľu - vo večerných hodinách sa stala u nás na dedine dopravná nehoda.Bolo to v čase keď normálni-slušní ľudia šli za zábavou do miestneho KD.

Takmer sa naplnilo to známe:

 

Kto pije - skoro zomrie.Kto nepije zomrie ešte skôr, lebo ten kto pije, ho prejde autom.

Obrázok

Našťastie až taká katastrofa sa nestala lebo žiadny náhodný okoloidúci zrovna nebol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.Ja sám som tadiaľ krátko predtým prechádzal.Hovorí sa tiež, že opití majú šťastie.Vodič auta aj so svojimi dvoma kumpánmi veru teda triezvi neboli. A stáli pri nich asi všetci svätí...alebo neviem akých asi môžu mať opilci patrónov-?

Vodičovi namerali jedna celá šesť promile alkoholu a podľa odhadov polície išlo auto 90 až 100 km rýchlosťou...V obci.

Obrázok

Nechcem byť moralista - ale toto nikdy nepochopím!-Ako môže opitý človek sadnúť za volant?!

V tomto smere ( kebyže mám tú moc ) človek, ktorý raz také niečo urobí - bez ohľadu, či pri nehode niekoho zranil, usmrtil, či poškodil-zničil majetok by viac papiere neuvidel!

Jedine ak tak na fúrik,alebo trojkolku!

Pripájam pár nie moc kontrastných a jasných snímkov, ktoré vznikli krátko po nehode + jeden ostrejší - Obrázok telefónneho stĺpa.Človek žasne nad tým aká to musela byť úžasná sila pri náraze- keď  stĺp vymrštilo zo zeme (z bezmála metrovej hĺbky!) a dopadol tak že vrch stĺpa skončil takmer na miesto jamy....

 

Obrázok

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jogo - no ja som to

už písal v odkazovači- Vodič v tomto prípade nebol nejaký tínedžer, ktorý neviem čo so sebou.Bol to chlap v rokoch (možno už tak pred dôchodkom...)- a tam by som už nejaký rozum predpokladal.Amožnože ho na staré kolená práve začal strácať alebo čo....Mali obrovské šťastie, že v takej rýchlosti nevpálili do betóveho stĺpa el. vedenia.To by dopadlo podstatne horšie!

peťo zo sLOVEnska - Vodičák

Presne tak.Ak vodič niečo také urobí,okamžite príde o vodičák - s tym by som súhlasil.Však dnešná mládež jazdí ako pojašená,rýchlo,do tej rýchlostí buchot reprákov koľko to dá.Decko si urobí vodičák,žiadná skúsenosť,žiadná prax a tréééésk,je to tu.Autonehohoda.