Choď na obsah Choď na menu
 


Prasacia chrípka -PREČO?!?!

Som si aj viac krát kládol otázku, že prečo vlastne prasacia chrípka?

Že či tie nešťastné zvieratá za to môžu?Za vznik nejakého vírusu, pred ktorým sa pomaly a isto trasie celá zem?

Že by si tie chúďatká zvieratká na farmách povedali - "Dosť bolo zabíjania a kynoženia našich bratov a sestier!Teraz to pekne ľudskému rodu odplatíme!"

Pod heslom "Prasničiari všetkých krajín spojte sa!", dali dokopy všetky svoje najmúdrejšie hlavy.A to čo z ich spoločného snaženia vzišlo, bola teda riadna prasačina!

Vírus tkzv. prasacej chrípky!

Pravdupovediac v týchto dňoch, keď zo všetkých strán nič iné ani nepočuť, nemám veru najmenšiu chuť na túto tému vtipkovať.

Podľa toho čo sa mi dostalo do očí a uší uplynulý a tento týždeň, to ale fakt vyzerá tak, že sú za tým celým ozaj parádne prasce.Čo prasce?!Priam svine toho najťažšieho kalibru!

Podľa toho čo čítam, sledujem a počúvam z rôznych zdrojov je to vraj umelo vytvorené v labolatoriách!!!Rovnako ako predtým pri šialených kravách, či vtáčej chrípke.

Spomínané informácie majú niečo spoločné.A to ma desí...

Niektoré s dôkazmi - priamymi aj nepriamymi, iné aj bez podozrievajú svetové farmaceutické megafirmy z vývoja a šírenia vírusu, v snahe roztočiť  špirálu biznisu obludných rozmerov, na základe predaja vakcín.

 

Prasiatkam pri válovoch sa tuším máli!

Alebo sú to jednoducho svine nenažraté!

Ak všetky tie domienky nie sú "len" výplodom chorých mozgov, či ľudí, ktorí chcú len zaujať, či vyvolať hystériu ... tak potom ZBOHOM ZDRAVÝ ROZUM!

**************************************************************

Pravdupovediac informácia, ktorú mi dnes na Fejzbúku napísala sesternica z Prievidze ma v kontexte s tými vyššie spomínanými už ani neprekvapila, ani nijako inak "nešokla".

Videla v "priamom prenose" - pri pohľade z okna sebevraždu. V protiľahlom paneláku už ktosi-čosi neuniesol a vyriešil to skokom z okna...

Tento svet je vážne chorý...

Až tak, že niektorí sa už nevládzeme naň pozerať...

A riešime to svojsky...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peťo zo sLOVEnska - mňa napadlo už skôr niečo iné...

...zase sú v tom len prachy,mali sme tu už kravičky a teraz prasiatka,zaujímavé by bolo,ako by sa tie veškeré choroby menovali pred prevratom,pred velvet revoluciou čili sametkou...

...ale zase na druhej strane,aspoň novinári mali plné stránky svojich novín,ktovie o čom by písali...