Choď na obsah Choď na menu
 


HRÍB S LAMPOU je späť!

HRÍB S LAMPOU je späť!

Obrázok "Po dvoch rokoch Štefan Hríb s Jurajom Kušnierikom oprášili vyťahané svetre a na obrazovkách televízie Joj Plus sa opäť rozsvietila Lampa. Obľúbená diskusná relácia, ktorá v STV dostala červenú, má teraz znovu šancu osloviť zaujímavými témami a rozhľadenými hosťami."- toľko stručná správa, ktorá myslím, že potešila viacero človekov na Slovensku.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mima - Hura, v archive TV JOJ PLUS Lampa je.

Teraz som pozrela.Len nemozem momentalne pozerat,ale urcite si na to najdem cas, ked mam tuto moznost.
Vdaka za avízo.

jojo - neviem, neviem....

včera som tam trochu pozeral a zdá sa, že LAMPA nie je v archíve na webe TV JOJ...podľa reakcií v komentároch na ich stránke to vyzerá, že bola a stiahli ju - ale to je len moja domienka....
no ja som sa rozhodol - aspoň svojou malou trochou - kompenzovať práve tú hromadu negativizmu čo sa na nás valí.
Možnože to tu je aj s prímesou množstva pátosu, nostalgie....-pre niekoho príliš patetické.Ale čo už - asi iný nebudem :-)

Mima - Pozdraujem, Jojo,

napadlo mi, ze cez net si to budem moct mrknut a hlavne vypocut v archive TV Joj Plus, mali by ho mat...Takze, ako vzdy, riesenie je na svete...:-)
Je dobre, ze davas aj typy na pekne filmy, relacie, ci ine ducha povznasajuce akcie.Len tak dalej.
Pekny den.

jogo - tak to je smola, Mima ....

- ale teší ma že si sa tu zas po čase ozvala :-)
Inak táto relácia by mala byť prirodzenou súčasťou verejnoprávnej TV, ale keďže stav na slovensku je taký- aký je môžme na niečo také zabudnúť...
Myslím na to, aby verejnoprávne média boli ozaj verejnoprávnymi - bez rozdielu, či je pri moci "havel, alebo pavel". V nehoráznom záplave bulváru a zlých - negatívnych správ - je takáto relácia niečo ako oaza v púšti.
Dúfam, že v TV JOJ im už nikto nedá červenú....

Mima - Tesim sa, i napriek tomu,

ze , zial, nemame JOJ Plus