Choď na obsah Choď na menu
 


Fotografie Peťa Čimboru v knihe o Marike Gombitovej

Teší sa že môj kamarát - pravidelný návštevník týchto stránok nafotil mnoho zaujímavých fotografií. Niektoré z tých, na ktorých zachytil legendu slovenskej hudobnej scény - Mariku Gombitovú sa dokonca objavili v knihe o Marike.

Som rád, že rozhovor, ktorý k tejto téme Peťo poskytol regionálnemu týždenníku ZÁHORÁK, vám môžem tlmočiť aj na týchto stránkach.

Vďaka Peťo!

 

 

 

Obrázok

 

 

 

Obrázok   Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peťo zo sLOVEnska - Nie,neprídem....

Neprídem nafotiť vašu gospelparty,ja v tom čase sa budem túlať niekde v Tatrách a budem sa snažiť zase nafotiť niečo pekné a nové....ale dík za podporu v tom tvojom príspevku!

peťo zo sLOVEnska - Ostal som úplne pafff

Dadka ďakujem!Ty si tiež taký jeden ČLOVIEČIK čo dokáže potešiť moje srdiečko.Neviem prečo,ale vždy si spomeniem na to ráno kavičku a štamprlku - ty vieš o čom je reč - už je to veľa rokov,bola si ešte malé dievčatko a ja len údržbár čo k vám prišiel niečo opravovať a mám to stále v pamäti,už v tedy som si ťa obľúbil a tak ďakujem!Ďakujem za všetko a,že SI!Niekedy sú také chvíle,že milé slovo od Človeka blízkeho poteší veľa veľmi veľa to moje veliké a už dosť staré srdiečko....

Simply Pet - waw...

Čaw medialna hviezda,
a prides nafotit aj gospel u nas /ved vies kde/?

Dadka - Ďakujem

Ahoj Petík,pochváliť sa je treba,keď je čím.A v tvojom prípade je to na mieste.Si výnimočný človek a myslím,že to prezentujem názor množstva tvojich známych a kamarátov,niekedy si až moc skromný.Je úžasné,koľko toho zvládaš a stíhaš v svojom "človečiom" živote,ktorý ťa zväzuje aj k mnohým iných povinnostiam a aj napriek tomu si neodoprieš potešenie z tak rozmanitých a krásnych záľub,ktorých máš neúrekom.Si človek s veľkým srdiečkom a tvoje mailiky robia aj mne veľkú radosť,keď vidím ako sa posúvaš dopredu.Vďaka za to že si!Dada