Choď na obsah Choď na menu
 


Ľudia v našich životoch

Ľudia prichadzaju do našich životov - pre nejaky dôvod, na určity čas, alebo  na celý život.

Ľudia prichadzaju do našich životov - pre nejaky dôvod, na určity čas alebo  na celý život.
Keď je niekto v našom živote pre nejaký dôvod tak je to vlastne vyjadrenie  našej potreby.
Prišli aby nam pomohli vyriešit nejaký problem, prišli nám poradiť a  podporiť nás po fyzickej, emočnej alebo duševnej stránke.
No neskôr keď už sa naš problém vyriešil alebo prišiel ten čas nechať zvyšok  problému na nas samých tak tato osoba spraví alebo povie niečo čo ukonči náš vzajomný vzťach.
Niekedy tieto osoby zomrú. Niekedy proste odidu.
Čo si musime uvedomiť je, že náš problém bol vyriešený, naša potreba  uspokojená a teda ich práca v našom živote je ukončená.
Naša modlidba bola vyslyšaná no teraz uz musíme vstať a isť sami bez ich  pomoci.
Niektori ľudia sú v našich životoch na určite obdobie.
Vačšinou sa navzajom od seba niečo naučíme, zažijeme niečo super, dobre sa  zasmejeme, naučíme sa pomahať si, Vačšinou nas títo ľudia naučia niečo čo sme nevedeli, alebo nas primeju  vyskušať niečo čo sme ešte v živote nerobili.
Zvyčajne zažijeme s týmito ľudmi veľa zábavy no je to len na určite obdobie.
Celoživotne vzťahy nam dávaju celoživotne lekcie.
Musime týmito lekciami postupne prechádzať a budovať nimi tento vzťah, aby  mal dobré základy. Dôležite je učiť sa z týchto lekcii, milovať túto osobu a  uvádzať do praxe to, čo sme sa naučili vo všetkých ostatných našich vzťahoch,  vo všetkých oblastiach nášho života.
Hovori sa, že láska je slepa, ale priateľstvo  je jasnovidec.
Ďakujem za to že si súčastou mojho života - bez ohľadu na to či si dôvod, obdobie, alebo celý život.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peťo zo sLOVEnska - práve teraz som to počul...

...hej teraz z cd playeru mi spieval Riško Mullorovie super vec : do batôžka si nalož pretvárku,lož a faloš a potom ich hoď z mosta do vody,bez pretvárky a falše,hneď by ti bolo krajšie,hneď by tu bolo viacej pohody a ak k tomu pridáš hádky,ach,to by boli sviatky keby sa ľudia vadiť prestali,veď stači dve-tri zvady a hneď si bez nálady a krvný tlak sa nechce ustáliť a tak načo sú hlúpe spory čo vedú podaktorí a vyzerajú pritom nevinne,je lepšie zaťať zuby a ak ťa jazyk svŕbi tak si ho radšej omoč vo víne,klebety,škriepky plané,vykašlime sa na ne vyrúbme razom tútú záhubu!A podraznícke nuly dostanu po papuli dáme im jednoducho zámku na hubu a tak do batôžka si nalož pretvárku lož i faloš a pekne zahoď všetko do studne a rovno z prvej várky skús život bez pretvárky a uvidíš,či z teba ubudne ....napísal Jarko Filip a koľko je tu krásnej pravdivej čistoty a slasť čítať ako to všetko pekne do seba pasuje!

peťo zo sLOVEnska - DUŠIČKY

Zapáľme svetieľka,svetieľka čo hrejú naše dlane ale srdce je chladné a smutné,spomienky sa vracajú k našim čo nás opustili a už dobré im je tam hore,zapáľme svetieľka spomienok,svetieľka čo hrejú nás a tak veľmi zblížujú každého čo na cintorínoch stretnú sa v týchto chvíľach chvíľ spomienok a smútku čo bolí i po rokoch,ale povieme si vždy,život ide ďalej a tak ži tak ako keby si žil posledný raz,ži a nechaj žiť,ži a raduj sa z každého nového rána,z každej malilinkej maličkosti čo poťešiť dokáže a maj svoj život stále rád a ži ako najlepšie sa dá,buďme k sebe tak krásne hrejivo milí ako sme v tieto dušičkovské dni....

peťo zo sLOVEnska - Super textiky na albume

Jojo ja som ti raz poslal cd album skupiny BELASÍ - A ŽIVOT IDE ĎALEJ a tak si ho najdi doma a pusti si úplne prvú pieseń na albume.

Maja - Komentar ku komentaru.....

Tak uplne sa stotoznujem s Petom,zo Slovenska,uplne....

jogo64 - presne tak

smutná pravda....A niet čo dodať, Peťo....Zostáva len otázka - čo s tým? Hádam len vydržať tieto psie časy, keď je človek človeku vlkom - a hlavne nestratiť ducha! Lebo: "Kto stratí zdravie , stratí veľa , kto stratí priateľa, stratí viac, ale kto stratí ducha, stratí všetko."

peťo zo sLOVEnska - JA VIEM

Tak a myslím si,že ľudia sa majú stretať aj keď bez príčiny,proste IBA TAK,že sa chcu stretnuť,chcu byť spolu,pokecať,posedieť,zahrať si spoločné piesne a zaspievať,zohriať sa pri ohníčku a prebrať čo bolo,je a bude.Romantika sa stráca z našich životov.Všade je dnes iba faloš,mamon,klamstvo a rýchle auta a motorky,zbytočné vyhasnuté životy a mladé životy,drzosť celebrit a ich obrovské platy neviem za čo?Za to že sú na tv obrazovke?No bože a čo?Nech idu makať a nie sa ukazovať a za poctivú prácu tie korunky vyrábať.Stráca sa zo života láska.Však všade okolo sa ľudia iba rozchádzajú a trpia potom deti.Však sú ich plné detské domovy.Dnešná doba,dnešný život je len obrovský chaos a nezmysel.Stratil sa kľud,pohoda a taká ta súdržnosť človeka k človeku.Mohol by som pokračovať,nejak som sa rozpísal,ale nie....stačí.Možno inokedy.