Choď na obsah Choď na menu
 


Žena roka

V krajine, kde len málokto vie, že nejaké Slovensko vôbec existuje ( a tí čo to náhodou vedia, majú veľké problémy určiť bližšie miesta výskytu Slovenska na mape sveta ) – tak v tejto krajine sa rozhodli udeliť titul ŽENA ROKA – čuduj sa svete – jednej slovenke!!!

“Slovenská premiérka Iveta Radičová sa stala jednou z 18 politických líderiek sveta, ktorým americký časopis Glamour udelil titul Žena roka 2010.”

Toľko hovorí stručná správa z tlače týchto dní.Trochu zvláštne a nepochopiteľné mi to pripadá…

Vo svojom okolí totiž poznám TOĽKO žien čo tvrdo makajú za smiešnych pár stoviek eur, kdesi na pásoch a montážnych linkách.Alebo utierajú zadky a prebaľujú nevládne telá bezvládnych starčekov a stareniek v domovoch sociálnych služieb.A takýmto ženám nikdy, nikto nedá titul Žena roka!

Ale Radičovej áno…

Vie mi niekto povedať, že čím si to táto dáma zaslúžila?( ja mám nejaký tajný tip, ale nechcem ovplyvňovať:-) )

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peťo tulák - Nepochopiteľné

Neviem rok,ale v jednom roku bola žena roku mama Dušanová,teda teta Katka Kolníková a v dnešnej dobe je ich u nás toľko kandidatiek,že sa fakt čudujem,kto dal hlas tejto babe a ako píšeš Jojo,zaslúžila by so to nejaká normálna ženská čo ma iné zásluhy ako sa pchať kam na to nemá

šuvix - zásluhy

Čím si to zaslúži ? Tak to mi je jasné. Vzdala sa poslaneckého mandátu za chybu fatálnu, to znamená, že podvádzala, tj hlasovala za svoju kolegyňu, aby sa vzáprtí stala premiérkou. Smutné, ale ani v Amerike, ani v západnej Európe také nič asi nie je možné, preto Slovensko, ako pre nich exotickú krajinu museli týmto vyznamenať formu takou, ako píšeš.Škoda, že neexistuje aj krava roka. To by jej určite viac pristalo. Alebo že by to potom vyhrala nejaká Američanka ?....