Choď na obsah Choď na menu

10 a 11. týždeň roku 2013

Najnovší Život (časopis) prináša rozsiahly rozhovor s Kamilom Peterajom o žalostnom stave slovenskej hudby (a nielen o tom) nazvaný príznačne VÝTLKY PRE TĹKOV... Rozmýšľam, že by nebolo zlé aj natočiť rozsiahly dokument zachytávajúci marazmus čo žijeme a volať by sa to mohlo že KRAJINA (VÝ) TĹKOV

pecka táto vec...zaujímavé čo tam Robo hovorí o obmedzenosti - "neobmedzených vládcov" vtedajšej vrchnosti rozhodujúcej o tom čo sa hrá a čo nie...

ŽE aká paralela s tupcami, ktorí teraz tiež rozhodujú tak isto...Ale aspoň že sme si sľúúúúúúúúúúúúúbili tú lásku

***************************************************************************************************

Je to tu! STREDA- COUNTRY & FOLK POČUŤ TREBA! :-D

Ak v čase obeda - nemáte čo na práci & ponevierate sa len tak pri počítači - skúste si naladiť internetové rádio SLOBODNÝ VYSIELAČ. Zoznam interpretov a piesní, ktoré tam zaznejú si môžte pozrieť v rubrike MUSICBOX -COUNTRY FOLKOVÉ CESTY

country-folkove-cesty-01.gif

Ja len dúfam, že to nedopadne podobne ako v tejto podarenej reklame...:-D

Moja spolupráca s internetovým rádiom SLOBODNÝ VYSIELAČ sa v blízkom čase rozšíri. Po malých-krátkych zamysleniach zo života & o živote (nájdete ich tu u mňa v priečinku JOGOVINY BEZ(T)OFFINY) sa pravdepodobne už od nasledujúceho týždňa (premiérovo asi v stredu napoludnie) budem podieľať na príprave relácie venovanej domácej country & folkovej hudbe. Tu je malá upútavka, že o čo asi tak pôjde...:-)

Uplynulý týždeň preletel ako voda v potoku. A podobne ako tá riava, čo unáša z neďalekých hôr kusy ľadu a topiaceho sa snehu, aj ten letiaci čas - a kvantá informácií valiacich sa na nás zo všetkých strán ako verní asistenti Času (nemyslím nového! :-) ) "unášajú" naše zážitky...

Ešteže sú nejaké tie záznamové média na zakonzervovanie významných momentov.

Minulý víkend ( 2.-3.3.2013 ) som sa v Nimnici zúčastnil zaujímavého koncertu, v ktorom sa predstavili predovšetkým legendárni bratia Neckářovci. Hostiteľom a zároveň aj účinkujúcim v tomto jedinečnom koncertnom recitáli bol aj dlhoročný rozhlasový moderátor, spevák a môj súputník viacerými hudobnými formáciami - Peter Kršiak.Príjemným  prekvapením boli aj vystúpenia mladých nádejí Adama a Jožka.

Tu je krátky zostrih z koncertu: