Choď na obsah Choď na menu

19 až 21. týždeň 2012

SLOVENSKOOOOO....JEŽIŠKOOOOO....NECH BOŽE DAAAAAAAAAAAAAAAA

slovenskooooooooooo...jeziskooooo.jpg

Tento obrázok ma v meilovej pošte dnes dobre pobavil.

ľudia vo všeeobecnosti by, ale fakt mohli nosiť dresy - aby bolo jasné KTO ZA KOHO KOPE...lebo pri mnohých som na pochybách- Myslel som že "kopú" za nás - ale oni naopak! Ba dokonca kopú nielen PROTI nám, ale aj DO nás...:-(

Takéto fajné panorámy som nasnímal v nedeľu na miestach " s báječnou vyhlídkou"...

Je mi smutno, keď počujem také správy...Ešteže tu zostávajú takéto skvostné výtvory...

Včera som na FB zdieľal jedno video s parádnym spevom pani Veroniky Bodnárikovej. Je to záznam zo stretnutia fujaristov v Čičmanoch, kde spievala pieseň Bývalo mi dobre...
To som vôbec netušil, že práve v týchto dňoch sa pani Bodnáriková necíti asi dobre ...:-(

BENEFIČNÝ KONCERT PRE PANI VERONIKU

Úžasný spev= radosť, energia & sila... To vždy rozdáva svojim spevom pani Veronika a pevne verím, že jej energia a sila nebude chýbať aj v týchto dňoch....

Môjmu známemu sa podaril v lese nevšedný kúsok. Videokamerou zachytil jelienča krátko po jeho zrode...

Dnes - 8.mája -máme štátny sviatok, aj keď... z roka na rok je viac tých čo nemajú šajnu, že čo to vlastne svätíme...a tiež je tu zo dňa na deň viac úplne iných ""hrdinov""...:-(

Nový foto-videoklip na motívy vlastnej staršej piesne s použitím domácej nahrávky skupiny Čochciari - SKALY a s fotografiami Rybany