Choď na obsah Choď na menu

32 týždeň

Pozrite- resp. vypočujte akou parádnou a  aktuálnou countryjovkou prekvapil na COUNTRY FESTE TUŽINA Zbor sv. Jakuba

Dnes 34 minút  a 56 sekúnd po dvanástej hodine čas a dátum vyzeral takto

12:34:56 07/08/09 

1 2 3 4 5 6 7 8 9

nieco take sa najskor objavi o dalsich tisic rokov

Hmmm...zaujímavé!

Upozornil ma na to Peťo z Holíča

Minulý víkend v Tužine na COUNTRY FESTE bolo počasie aké za 15 rokov existencie CFT ozaj ešte nebolo!

Žiadny dážď, lejak, či nebodaj hrmavica - ani zo žartu- ako sa to podarilo špeciálnemu ľudskému orchestru na tomto videu :-) (nezabudni samozrejme na zvuk! :-))

Všetkým priaznivcom domácej country, folkovej a trampskej hudby, bluegrassu a ďalších ich odnoží či príbuznych žánrov dávam do pozornosti nové internetové rádio LONGHORNS.

Obrázok

Nájdete ho na adrese www.longorns.sk

Minulý týždeň oslávil narodeniny pán Štepka. Zmienku o tom - pripomenutie na týchto stránkach som meilom poslal aj oslávencovi.

Dnes odpísal takto:

"Pán Gocman, potešilo ma, že na tom našom všelijakom svete niekoho potešia naše naivné nápady. Vždy je to tak:  najprv to poteší nás, potom druhých, takže sme na tom napokon všetci rovnako. O tom bolo a je naše naivné teleso a jeho autor, ktorý sa Vám chce poďakovať za priazeň a blahoželania. A zaželať Vám krásne leto a vôbec - všetko dobré.

S. Štepka"

*******************************************************************************************************

Máme za sebou prvý augustový víkend - čas kedy sa po troch rokoch pauzy uskutočnilo stretnutie priaznivcov dobrej hudby a zábavy tentoraz pod názvom COUNTRY FEST TUŽINA. Tu je viedeo z piatkového večera - skupina LOUIZIANA

ďalšie videá a foto na stránke CFT - www.countryfesttuzina.sk

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.