Choď na obsah Choď na menu

26 týždeň r.2009

Na vážnu ani na rockovú hudbu som veru nikdy nebol...ale pri takomto niečom tajím dych ...

Obrázok

OTÁZKY - možno aj vy si občas nejaké kladiete

Možnože už tento zaujímavý duet poznáte ...

Tak zase zhasla jedna veľká hviezda.A nebeský orchester je o niečo  bohatší ....

"Lieč svet - urob ho lepším miestom
Pre teba a pre mňa
A celý ľudský druh
Sú tam umierajúci
Ak ti dosť záleží na žití
Urob lepšie miesto pre teba a pre mňa"

HEAL THE WORLD

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Je to síce ešte pomerne ďaleko - pred nami celé leto - ale ja chcem už teraz dať do pozornosti jednu dobrú správu.Správu týkajúcu sa  super akcie na konci septembra.Verím, že nie som sám koho informácia o konaní štvrtého ročníka Celoslovenského stretnutia fujaristov poteší.

Stane sa tak počas víkendu - 26. - 27.9. 2009.Viac info v sekcii DOBRÉ SPRÁVY - príspevku

Stretnutie fujaristov v Čičmanoch - 4.ročník

***************************************************************************************************

13.ročník COUNTRY FESTU TUŽINA sa nám pomaly blíži a odo dnes je v prevádzke trošku v novšom šate festivalová webstránka, na ktorú sa už netreba preklikávať zložito cez estranky - ale stačí jednoduchšie zadať len www.countryfesttuzina.sk

Na stránke nájdete už takmer  kompletný program nielen oboch festivalových dní, ale aj to čo sa chystá pri príležitosti 15 výročia vzniku festivalu.

Obrázok

****************************************************************************************************

Vznik a vývoj Tužiny je úzko spätý s objavením zlata v tejto oblasti. Asi aj preto tu u nás Hornonitrianski zlatokopi našli svoj druhý domov. Každoročne v júni si na tužinskom Hatalisku dávajú stretnutie všetci, čo prepadli zlatej horúčke.Nebude tomu inak ani v tomto roku....

Obrázok

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.