Choď na obsah Choď na menu

23 týždeň 2009

**********************************************************************************************

Dnes som objavil zaujímavý web, kde sa dajú vešať piesničky, videá, foto. Písali že je to free a keďže neviem po angličsky domyslel som si že to je asi niečo ako voľné :-) Tak som tam skúsil zavesiť na skúšku niečo z našej produkcie :-)

Hadaj na co myslim - Cochciari

Pamätníky a busty staviame poväčšine velikánom, ľuďom ktorí čo - to dosiahli.Urobili veľké činy pre blaho ľudstva.Boli časy, keď sa pamätníky stavali kadekomu. Dokonca aj takým, ktorí si takú  poctu vôbec nezaslúžili... skôr naopak.

Na mojich stránkach by som rád postavil symbolické pamätníky niektorým známym - aj neznámym osobnostiam.

Ľuďom, ktorí ma svojim životom, názormi,postojmi či tvorbou zaujali a ovplyvnili.

Ľuďom - človekom s veľkým Č.

Ľuďom, ktorí boli čímsi výnimoční.

Ľuďom na ktorých nemôžem a ani nechcem zabudnúť...

a prvý z pamätníkov už stojí v tejto novej rubrike

Piate májové kolo NAJ CFT 2009 skončilo víťazstvom Šípkovej Ruženky v podaní Peťa Kršiaka. V poslednom- predfinálovom kole sa o vašu priazeň uchádzajú tieto piesne:

Už v minulom týždni predstavené novinky Otcov širák a Ulice Toleda a videá staršieho dáta výroby Sťahovaví vtáci a Telegram

BlueBoard.cz

V záplave vykopávkových čiernobielych videoklipov na youtube sa nájde aj čosi farebnejšie - možno nie až tak notoricky známe- či hrané v médiách...Co děláš - to dělej rád

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.