Choď na obsah Choď na menu

20-ty týždeň 2009

Oblek mi je trochu tesný
zdá sa, že som pribral aj v bokoch
napriek tomu ešte patrím
medzi pánov v najlepších rokoch.

Obrázok

celé foto týchto pánov čo sa zišli začiatkom mája v Čičmanoch je v rubrike "priatelia, kamaráti" - partiové rôzne

***************************************************************************************************

Ktovie ako  to vlastne mysleli autori letačiku,ktorý ma včera zaujal v jednej z prievidzských lekární.

Zvyčajne mávame isté predsudky pri rôznych projektoch, ktoré získavajú zbierkami finančné prostriedky na záchranu ľudských životov, pomoc trpiacim a podobne.Myslím, že väčšina ľudí váhavých premýšľa o tom, či vyzbierané peniaze naozaj končia tam kde majú.Či autori projektu konajú ozaj nezištne, alebo im ide len o svoj vlastný prospech ...

viac v rubrike Zamyslenie k veci - od veci - príspevku  "Mysleli to vážne a úprimne???"

Tu je video na tému NOHY - klip piesne Roba Grigorova & Kamila Peteraja.Je v ňom aj niekoľko obrázkov zo Stražova...

Už s vami niekedy niekto vypiekol?

Tak poriadne. A nečakane.

Asi každému z nás sa sem - tam čosi také pritrafí.

A také „výpeky“ môžu byť veru všelijaké. Prijemné i nepríjemné. Emóciami sa pritom len tak hemží.  Stávajú sa prípady, keď sa na tom pobavia a zasmejú obe strany. Horšie sú však tie podrazy, kde je smiech úplne na vedľajšej koľaji. Veď komuže už by bolo do smiechu, keby s ním niekto riadne vypiekol.Predstavte si situáciu, že ...

Viac už v sekcii BLOGOVINY príspevku "Už s vami niekto takto vypiekol?"

Dnes po pár dňoch nádvlády depky ma pobavil jeden obrázok v meilovej pošte.Vzápätí - keď som si dal do súvislosti isté fakty a skutočnosti trochu mi zamrzol úsmev na tvári.Meil a pripojený obrázok vlastne upozorňuje na prvé príznaky tkzv. prasacej chrípky!

... a ja  som už nejaké z nich na sebe pobadal... :-(

Obrázok

Hudba a pesničky by mali ľudí zabávať a nie ich trápiť....Niekedy sú ale "špatné dni" a inak sa nedá ...

Keď sa citis strašne zle

a svoj obraz v zrkadle

nepoznavaš veď je taky úbohý

keď ťa klamú vlastne sny,

keď sa nič nevyjasni

znova skušaj sa stavať na nohy

Keď sa slovám nechce z úst

Nemáš sa kam skryť a újsť

A keď nechceš hľadať čo je stratené

Aj keď so silami na konci

Nikdy nevzdaj sa, neskonči

Znova hľadaj svoje cesty k šťastene

******************************************************************************************************

Počasie počas uplynulého predĺženého víkendu teda vyšlo nielen našim meteorológom, ale aj ľuďom ktorí si naplánovali nejaké tie cesty do prírody.

Ja som po niekoľkých rokoch -spolu s partiou známych vyšľapal na neďaleký Stražov.

Poviem vám, že dalo to trochu zabrať :-) ale stálo to ozaj za to!Bola  dobrá viditeľnosť, počasie naozaj vydarené.Vzniklo tam zopár obrázkov a časom bude aj nejaké  video. Tu je  pohľad z lúky pod Stražovom na pohorie Malej Fatry s najvyšším 1352 m.nm. vysokým Kľakom.Viac obrázkov vo fotogalérii - zo života prírodného - Stražov-máj 2009   alebo kliknutím na obrázok

Obrázok

*******************************************************************************************************