Choď na obsah Choď na menu

19-ty týždeň 2009

Tak počasie sa nám trochu zvrtlo...Len aby teraz celý máj nebol pochmúrny a zamračený.Iste nie som sám, čo plánuje stráviť predĺžený víkend niekde v slovenských dolinách... :-)

***************************************************************************************************

Obrázok Pár priateľov  ktorých už dávno mám

pár priateľov s ktorými nie som sám

vždy voňajú človečinou

takých ľudí mám rád...

Nič iné ako tento kúsok textu ma častokrát napadne.

Žijeme naozaj akosi prirýchlo, na veľa vecí zdá sa že nie je čas...a možnože len ja mám takýto "blbý" pocit...

Ktovie?

O to viac ma potom tešia chvíle a momenty  (asi to budú výnimky potvrdzujúce pravidlo že je to...

viac v rubrike "zamyslenie k veci-od veci" - "pár priateľov"

Obrázok Doplna fľaša, prítomnosť je naša

a dvíhajú hlavy zabudnutí

Občas je ti clivo, vylieči to pivo

aj ty si niekedy zabudnutý.......

Zase nás opustila jedna z výrazných hereckých osobností - Július Vašek.

Je prirodzené a normálne že ľudia tak ako sa rodia, musia žiaľ raz aj umrieť....

Inak to asi nebude.

A keby raz predsa...asi by sme si tu potom po hlavách skákali....

Nie celkom normálne sa však mne osobne javí fakt, že takéto významné osobnosti zvyčajne dožívajú a umierajú kdesi v zabudnutí.......

***************************************************************************************************

Dať si RE-PE-TE už asi tak neletí ako kedysi... :-)

Mám na mysli videá v májovom kole súťaže NAJ VIDEO CFT.Škoda, že okolnosti boli proti tomu aby sa sem dostali nejaké novšie záležitosti...Ale hádam aj na to raz príde :-)

Po Šípkovej Ruženke je tu pripomenutie ďalšej piesne, ktorej víťazstvo vo februári  uniklo len o pár hlasov....

Belasí a ich ZVONY

*****************************************************************************************************

Po čase som bol s mojou kamerou zas pri jednej svadbe.Vždy uvítam - keď sa v rámci svadby mladí fotia v Bojniciach.Svadobné DVD potom nie je LEN o samom tancovaní....

Tu na hornom Ponitrí máme ohromné šťastie, že je taký klenot tu - "rovno pod nosom" :-)

V láskavom mesiaci, vám teda ponúkam jednu videočasť z tohto svadobného fotenia okolo zámku.

Má príznačný názov - že LÁSKA

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.