Choď na obsah Choď na menu

14-ty týždeň 2009

Už ste videli?

Obrázok

***************************************************************************************************

Tak teda kto?

GAŠPAROVIČOVÁ IVETA alebo RADIČ IVAN ?

dozvieme sa už zajtra ...

Iveta ... from Gocko on Vimeo.

Už sa mi to tu celé javilo - podobne ako v tej rozprávke, kde slnko po náročnej celodennej šichte krčilo nosom:"Éj mamo - človečina smrdí!".

Mal som vážne ten pocit, že slnko sa už na tento svet a činy "človečiny" nemôže pozerať.A že si to asi namierilo niekde do inej galaxie :-).

A možnože je ozaj na odchode - a vždy mu to nedá - vráti sa- nakukne, či sme predsa len neprišli k rozumu.Svedčí o tom fakt- že v poslednom období sa nám tu ukáže na hodinku - dve, maximálne doobeda a poobede je zas preč.

Dnes už ale asi zaťalo zuby a vydržalo celý deň sa na nás pekne usmievať.Verím, že v tom bude pokračovať aj v nasledujúcich dňoch, týždňoch, mesiacoch :-)

Prajem všetkým veľa slnka na oblohe aj na duši!...

nič nové na svete dáme si re-pe-te

( hádam to už tentoraz nebude planý poplach)

ŽIADNE HOVNO NIE JE DOKONALÉ!

KAŽDÉ MÁ SVOJE MUCHY...

Myšlienka - heslo dňa ktoré som dnes dostal meilom a ktoré ma pobavilo - i napriek trochu "špinavému" slovníku.Ďalší výber hesiel nájdete v rubrike

"Vtipy z meilovej pošty - Myšlienky dňa best of"

Už je tu zas.

Prvý apríl. Deň vtákov.

A deň keď si ľudia zo seba strieľajú a robia si dobrý deň.

Jeden z druhého.

Tie pekné zvyky by sme si mohli udržať aj po celý rok! Myslím robiť si dobrý deň.

Žilo by sa nám krajšie... a lepšie.

Náš web - dovolím si ho takto označovať ,lebo viem, že sme tu na ňom skoro ako doma- minimálne traja - sa v týchto dňoch dožíva prvého "okrúhleho" jubilea :-)

.... Tiež sa mi to akosi nezdá, že už je to rok čo sa snažím prostredníctvom textov, piesní, fotografií a videoklipov robiť tie dni čo žijeme dobrými.Neviem nakoľko - a či sa mi to vôbec darí - to musí posúdiť niekto iný.Možno to moje snaženie pôsobí jednoducho - dedinsky ( za svoj pôvod sa nehanbím:-))Možno mnohé z toho čo tu zverejňujem vyznieva príliš pateticky, ba dokonca mám veľké obavy, že to tu sem-tam zaváňa už aj narcizmom...

Ktovie či takéto "mučenie" narcisticko-dedinské nebude ešte horšie ako to podobne znejúce - ktorému sme dali pred 20-timi rokmi zbohom a teraz nám zdá sa vo svete vstáva z popola...

Ak náhodou neviete čo to tu za narcizmus spomínam - o chvíľu zbadáte :-)

JOGOVINY majú teda za sebou rok svojej existencie.

K jubileu som pre tých čo sa sem častejšie preklikávali cez zložité wéwéwé jogo šesťdesiatštyri bodka estranky bodka eská pripravil malú pozornosť :-) . Zjednodušenie linky JOGOVÍN.Odo dnes stačí naťukať len

www.jogoviny.sk

V platnosti naďalej zostáva samozrejme aj pôvodný - dlhší link.

Verím že v druhom roku existencie si tieto stránky zachovajú svojich skalných priaznivcov.A že si tu každý nájde to svoje - či už kúsok zábavy, zamyslenia, pohody a pokoja.

A prichádza chvíľa sľubovaného narcizmu. :-)

Nájdete ho vo videu štvrtého kola súťaže NAJ VIDEO CFT 2009, ktoré práve v týchto minútach štartuje svoju mesačnú púť. Dúfam, že video - si napriek všetkému - získa svojich priaznivcov ... :-)

VLASY

ďalšie videa aprílového kola súťaže NAJ VIDEO CFT 2009 si môžte pozrieť- a pridať im hlas

KLIKNUTÍM SEM

*************************************************************************************************

MAREC-POBERAJ SA STAREC! :-)A tak sa pobralo aj tretie kolo našej súťaže.....

V marci sme zažili rekordný počet hlasov.Kým v prvom- januárovom kole 48 hlasov Zabudnutým stačilo na prvenstvo - dnes by s tým počtom bodov - 48 - neuspeli- a skončili by na poslednom mieste :-)

Víťazom marcového kola sa s obrovským náskokom stáva žilinská formácia MOZOLE a ich úspešná- veselá  optimistická skladba METEOROLOGICKÁ.Gratulujem páni - a teším sa ako nám ju zahráte naživo 1.8. v Tužine na Hatalisku!

Meteorologická from Jojo Gocman on Vimeo.

Kým sa to tu celkom "nezvrhne" - musím priznať, že bolo chybou ťahať sem na tieto stránky akékoľvek veci - čo i len čiastočne- okrajovo súvisiace s takou špinavosťou ako je veľká politika.Snažil som sa to však urobiť s nadsázkou - vyhýbať sa konkrétnym menám a byť takpovediac nad vecou.

Nie celkom sa to dá...

Dostal som pár emailov - zrejme ako reakcia na to ( podľa mňa zábavné video "Iveta...") aby som vraj nebláznil a dal hlas "Ivanovi".Nechcem ísť do extrémov a tiež dúfam, že časy kedy sa dokázali kvoli rozdielnym politickým názorom rozhádať nielen najlepší kamaráti, ale aj rodinní príslušníci, že tie časy sú už dávno TAM...

Naozaj som to nechcel (a nie som ničí platený agent :-)), ale Ivana rozhodne voliť nebudem ...

Nemám problém - ako sa hovorí priznať farbu - a povedať, že tomuto pánovi som v naivnej viere dal svoj hlas v predošlých prezidentských voľbách.

Naletel som - tak ako mnohí z nás - na "pekné" reči a sľuby.Uveril som tým rečičkám a báchorkám.

Dva krát za jeho funkčné obdobie - ma pán prezident presvedčil o tom že všetko to "pekné" čo nám pred voľbami nasľuboval sú len obyčajné drísty a klamstvá.

Viac už v rubrike BLOGOVINY - príspevku "Prečo nebudem voliť Ivana Gašparoviča"

**************************************************************************************************